Spedycja i transport artykułów spożywczych sypkich i płynnych - silosami i cysternami jest główną działalnością firmy ACCORD PLUS Sp. z o.o.

Posiadamy doświadczenie w zakresie spedycji i transportu na terenie całego kraju oraz zagranicy. Zapewniamy pełen profesjonalizm usług. Powierzony towar przewozimy terminowo, zachowując wszystkie wymagania dotyczące czystości, bezpieczeństwa, ochrony środowiska, a także indywidualnych wymagań klienta. Wdrożone i certyfikowane w firmie Systemy Zarządzania Jakością ISO 9001:2008 oraz HACCP stanowią gwarancję najwyższego poziomu usług w zakresie przewozów artykułów spożywczych.

Sprzęt przez nas wykorzystywany posiada wszystkie niezbędne atesty wymagane do przewozu artykułów spożywczych, a także został dopuszczony do tej działalności przez stację sanitarno-epidemiologiczną oraz przez Transportowy Dozór Techniczny.

W celu zapewnienia odpowiedniej higieny i czystości autocystern, pozostałego taboru samochodowego i osprzętu korzystamy tylko
z autoryzowanych i wskazanych przez klienta myjni.

Każdego klienta traktujemy z najwyższą starannością, dostosowując usługi do jego indywidualnych potrzeb oraz wymagań. Życzymy, aby współpraca
z nasza firmą przysparzała Państwu nie tylko zadowolenia i satysfakcji,
ale także wymiernych korzyści finansowych.

Co przewozimy

  • Artykuły spożywcze sypkie - cukier luzem
  • Artykuły spożywcze płynne - cukier płynny, cukier płynny inwertowany, soki, syropy, woda
Podstawą naszej działalności jest wysokiej jakości specjalistyczny sprzęt transportowy. Korzystamy z CYSTERN i SILOSÓW takich renomowanych marek jak: BODEX, MAGYAR, HENDRICKS, PRO-WARM, SOMMER, GODDERIS, BURG, SPITZER, FELDBINDER oraz LAG.

Copyrights Accord 2014 Wykonanie www.yellowcrocodiles.pl